Regulamin

Kategoria: MojaBancarella Opublikowano: piątek, 03, luty 2012

Regulamin działu ogłoszeń Polonijnego Portalu Internetowego w Italii – Mojabancarella.

 

1.Ogłoszenie może dodać osoba fizyczna pełnoletnia, która zaakceptuje warunki regulaminu dodawania ogłoszeń. Ogłoszenia o charakterze reklamowym, dodawane przez przedsiębiorców lub osoby zainteresowane reklamowaniem działalności zarobkowej mogą być usuwane przez Administratora.

2.Dodanie ogłoszeń jest bezpłatne, ogłoszenia usuwają się samoistnie w zależności od częstotliwości dodawania ogłoszeń (ogłoszenia późniejsze wypierają te zamieszczone wcześniej).

3.Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych ogłoszeń ani dane niezgodne z prawdą lub fałszywe zamieszczone przez użytkowników.

4.Zabronione jest wykorzystywanie serwisu do celów niezgodnych z prawem polskim i międzynarodowym, zasadami współżycia społecznego, etykietą, wulgarnych oraz naruszających prawa osób trzecich.

5.Jeżeli zachodzi podejrzenie, że treść ogłoszenia jest sprzeczna z prawem, zasadami współżycia społecznego, etykietą, wulgarna lub może naruszać prawa osób trzecich - ogłoszenie jest usuwane z serwisu bez powiadomienia osoby składającej ogłoszenie.

6.Portal Mojabancarella zastrzega sobie prawo odmowy publikacji oraz usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny.

7.Za naruszenie praw autorskich przez ogłoszeniodawcę poprzez użycie na stronie www.mojabancarella.com treści stanowiącej własność innej osoby bądź w jakikolwiek inny sposób odpowiedzialność ponosi wyłącznie ogłoszeniodawca.

8.Ogłoszeniodawca dodaje ogłoszenie za pomocą Formularza Dodawania Ogłoszeń. Wszelkie dane osobowe zamieszczone przez Ogłoszeniodawcę w Formularzu podlegają ochronie zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. Nr 133 poz. 883).

9.Właścicielem i Administratorem Portalu Mojabancarella jest spółka K & W KONSULTACJE PRAWNE LTD. 590 Kingston Road, London, SW20 8DN, United Kingdom

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

O nas

MOJABANCERELLA.com to portal o charakterze informacyjnym, gdzie staram się na bieżąco przekazywać Państwu informacje dotyczące Polonii włoskiej i nie tylko.

„Mojabancarella” – moja -, czyli nasza, każdego z osobna i - bancarella – słowo które stało się naszym spolszczonym tłumaczeniem słowa stragan, gdzie można znaleźć wszelkie dobro. 

ZAPRASZAM NA MOJABANCARELLA

Najnowsze artykuły

Kiermasz Wielkanocny w Rzymie

 

 

Szkolny Punkt Konsultacyjny w Rzymie wraz z Radą Rodziców, działającą przy Szkole, serdecznie zapraszają na KIERMASZ WIELKANOCNY, który odbędzie się w dniach 21 – 24 marca 2018 roku, w siedzibie Szkoły  via Costantino Maes 23.

Na Kiermaszu będą sprzedawane ozdoby wielkanocne wykonane przez uczniów, które własnoręcznie stworzyli podczas warsztatów wielkanocnych. 

 

Wójcicki: Hawkinga można postawić w jednym szeregu z Einsteinem

 

Na zdjęciu Stephen Hawking. EPA/STEFAN ZAKLIN 21.04.2008

 

Stephena Hawkinga można dzisiaj ze spokojem postawić w gronie najwybitniejszych fizyków XX wieku, w jednym szeregu chociażby z Albertem Einsteinem - powiedział PAP popularyzator nauki Karol Wójcicki. Słynny astrofizyk zmarł w środę w wieku 76 lat.

"Dzisiaj ze spokojem można postawić Stephena Hawkinga w jednym szeregu chociażby z Albertem Einsteinem, w gronie najwybitniejszych fizyków XX wieku: tak samo popularnych, do końca niezrozumianych, a jednak szalenie fascynujących" - powiedział PAP Karol Wójcicki, popularyzator nauki i autor bloga "Z głową w gwiazdach".

 

XXIII Walny Zjazd Związku Polaków we Włoszech

 

 

W sobotę 10 marca 2018 roku, w Rzymie, w Domu Polskim im. Jana Pawła II odbył się XXIII Walny Zjazd Związku Polaków we Włoszech. 

Związek Polaków we Włoszech powstał w 1995 roku, z inicjatywy grupy osób od dawna żyjących w tym kraju i wywodzących się z różnych środowisk polonijnych z całego Półwyspu Apenińskiego. Obecnie ZPwW zrzesza 21 organizacji i instytucji działających na terenie Republiki Włoskiej.

 

Wielkanoc w Bajce

 

 

Polska restauracja w Rzymie – BAJKA zaprasza na wspólne spędzenie świąt Wielkanocnych

Niedziela Wielkanocna 01.04.2018 godz.13:00