ZTL w dzielnicach Trastevere i San Lorenzo w Rzymie

Kategoria: Transport Opublikowano: czwartek, 08, listopad 2012

Mieszkańców Rzymu i nie tyko, informujemy, że od 1 listopada w dzielnicach Trastevere i San Lorenzo, weszły w życie zimowe godziny ograniczenia dla ruchu pojazdów. Zakazy wjazdu (ZTL) w tych dzielnicach będą aktywne tylko w piątki i soboty w godzinach od 21.30 do 3 w nocy następnego dnia, (uwzględniając dzień świąteczny). Rozporządzenie to będzie obowiązywało do końca kwietnia 2013r.

 

Oznacza to, że zimą wszystkie pojazdy ( w odróżnieniu od okresu letniego) mogą swobodnie wjeżdżać do tych dzielnic także we wtorki i w czwartki wieczorem.

 

Szczegóły na stronie:
http://www.comune.roma.it/wps/portal/pcr?contentId=NEW379869&jp_pagecode=newsview.wp&ahew=contentId:jp_pagecode

 

Mojabancarella.com

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

O nas

MOJABANCERELLA.com to portal o charakterze informacyjnym, gdzie staram się na bieżąco przekazywać Państwu informacje dotyczące Polonii włoskiej i nie tylko.

„Mojabancarella” – moja -, czyli nasza, każdego z osobna i - bancarella – słowo które stało się naszym spolszczonym tłumaczeniem słowa stragan, gdzie można znaleźć wszelkie dobro. 

ZAPRASZAM NA MOJABANCARELLA

Najnowsze artykuły

Stowarzyszenie Orzeł Biały zaprasza

 

 

Serdecznie zapraszamy

Mojabancarella 24/04/2018

Drużyna "POLONIA" w Race for the Cure Roma 2018

 

 

Rak piersi nie wybiera! 

Może dotknąć każdą z nas. Dlatego badajmy się regularnie! 

„Race for the Cure Roma” to czterodniowa, (do 2017r. trzydniowa) największa we Włoszech manifestacja promująca profilaktykę raka piersi, organizowana przez Komen Italia pod Honorowym Patronatem Prezydenta Włoch -Sergio Mattarella. W 2017 roku wzięło w niej udział ponad 65 tys. osób.

 

Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne Le Rondini po raz siódmy włącza się w to wydarzenie i jest to jeden z przykładów aktywnego uczestniczenia Polonii w życiu miasta i kraju, w którym od dawna mieszkamy.

 

Międzynarodowy Festiwal Teatrów Dziecięcych

 

 

ICTF SOPOT 2018

Sopocki Teatr Muzyczny Baabus Musicalis, zaprasza grupy dziecięce i młodzieżowe na Międzynarodowy Festiwal Teatrów Dziecięcych ICTF SOPOT 2018, który odbędzie się w dniach 11 - 15 czerwca 2018, w godzinach 8:00 - 23:00 w Sopocie.

Międzynarodowy Festiwal Teatrów Dziecięcych ICTF SOPOT w Sopocie, powstał z potrzeby oddania w ręce dzieci i młodzieży - działających w grupach teatralnych i warsztatowych - idei tworzenia kultury widowiskowej. Zapraszamy wszystkie grupy dziecięce i młodzieżowe, które chciałyby zaprezentować swoje osiągnięcia musicalowo-dramatyczne.

 

ITAKA poszukuje