Regulamin

Kategoria: MojaBancarella Opublikowano: piątek, 03, luty 2012

Regulamin działu ogłoszeń Polonijnego Portalu Internetowego w Italii – Mojabancarella.

 

1.Ogłoszenie może dodać osoba fizyczna pełnoletnia, która zaakceptuje warunki regulaminu dodawania ogłoszeń. Ogłoszenia o charakterze reklamowym, dodawane przez przedsiębiorców lub osoby zainteresowane reklamowaniem działalności zarobkowej mogą być usuwane przez Administratora.

2.Dodanie ogłoszeń jest bezpłatne, ogłoszenia usuwają się samoistnie w zależności od częstotliwości dodawania ogłoszeń (ogłoszenia późniejsze wypierają te zamieszczone wcześniej).

3.Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych ogłoszeń ani dane niezgodne z prawdą lub fałszywe zamieszczone przez użytkowników.

4.Zabronione jest wykorzystywanie serwisu do celów niezgodnych z prawem polskim i międzynarodowym, zasadami współżycia społecznego, etykietą, wulgarnych oraz naruszających prawa osób trzecich.

5.Jeżeli zachodzi podejrzenie, że treść ogłoszenia jest sprzeczna z prawem, zasadami współżycia społecznego, etykietą, wulgarna lub może naruszać prawa osób trzecich - ogłoszenie jest usuwane z serwisu bez powiadomienia osoby składającej ogłoszenie.

6.Portal Mojabancarella zastrzega sobie prawo odmowy publikacji oraz usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny.

7.Za naruszenie praw autorskich przez ogłoszeniodawcę poprzez użycie na stronie www.mojabancarella.com treści stanowiącej własność innej osoby bądź w jakikolwiek inny sposób odpowiedzialność ponosi wyłącznie ogłoszeniodawca.

8.Ogłoszeniodawca dodaje ogłoszenie za pomocą Formularza Dodawania Ogłoszeń. Wszelkie dane osobowe zamieszczone przez Ogłoszeniodawcę w Formularzu podlegają ochronie zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. Nr 133 poz. 883).

9.Właścicielem i Administratorem Portalu Mojabancarella jest spółka K & W KONSULTACJE PRAWNE LTD. 590 Kingston Road, London, SW20 8DN, United Kingdom

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

O nas

MOJABANCERELLA.com to portal o charakterze informacyjnym, gdzie staram się na bieżąco przekazywać Państwu informacje dotyczące Polonii włoskiej i nie tylko.

„Mojabancarella” – moja -, czyli nasza, każdego z osobna i - bancarella – słowo które stało się naszym spolszczonym tłumaczeniem słowa stragan, gdzie można znaleźć wszelkie dobro. 

ZAPRASZAM NA MOJABANCARELLA

Najnowsze artykuły

Międzynarodowy Festiwal Teatrów Dziecięcych

 

 

ICTF SOPOT 2018

Sopocki Teatr Muzyczny Baabus Musicalis, zaprasza grupy dziecięce i młodzieżowe na Międzynarodowy Festiwal Teatrów Dziecięcych ICTF SOPOT 2018, który odbędzie się w dniach 11 - 15 czerwca 2018, w godzinach 8:00 - 23:00 w Sopocie.

Międzynarodowy Festiwal Teatrów Dziecięcych ICTF SOPOT w Sopocie, powstał z potrzeby oddania w ręce dzieci i młodzieży - działających w grupach teatralnych i warsztatowych - idei tworzenia kultury widowiskowej. Zapraszamy wszystkie grupy dziecięce i młodzieżowe, które chciałyby zaprezentować swoje osiągnięcia musicalowo-dramatyczne.

 

ITAKA poszukuje

 

Z ratunkiem dla historycznego jachtu FREY-a

 

 

Z początkiem tego roku ruszyła akcja ratowania historycznego jachtu FREY-a. 

Akcja organizowana przez Fundację „Kuźnia Wikingów” z Rybnika. 

Celem akcji jest wyremontowanie i odrestaurowanie historycznego jakże zasłużonego dla polskiego żeglarstwa jachtu FREY-a. 

Stalowy jacht klasy J-80, stworzony do żeglugi w ciężkich warunkach – jeden z dzielniejszych jachtów w historii naszego żeglarstwa. 

 

Dzisiejszej nocy śpimy godzinkę krócej

 

 

W nocy z soboty 24 marca na niedzielę 25 marca 2018 roku wracamy do czasu letniego i przesuwamy zegarki z godziny 2.00 na godzinę 3.00.

Wygląda na to, że może to być ostatnia zmiana czasu i już na stałe pozostaniemy przy czasie letnim. 

Jednak nie zawsze tak było.